Czas na Sport- SP nr 46.

Numer projektu: 0/11, lokalizacja: ul. Gwiezdna 2 , kwota: 1 000 000,00 zł, autor: Martyna Szok


 

OCENA PROJEKTU:
Projekt możliwy do realizacji. W ramach zadania zbudowane zostanie boisko wielofunkcyjne o nawierzchni tartanowej wraz z wyposażeniem i ogrodzeniem.

Projekt zakłada rewitalizację terenu boiska do piłki plażowej znajdującego się przy szkole. W miejscu wysłużonego już obiektu, powstanie miejsce aktywności fizycznej dla dzieci młodszych.

Nowa aranżacja terenu boiska do piłki plażowej, pozwoli na zwiększoną aktywność fizyczną dzieci z klas młodszych. Lekcje wychowania fizycznego będą mogły odbywać się w najbliższym otoczeniu szkoły, w przyjaznych dzieciom warunkach. Boisko pozwoli na rozwinięcie i zróżnicowanie wydarzeń sportowych i rekreacyjnych takich jak festyny i pikniki rodzinne.

Teren będzie dostępny dla mieszkańców Zagórza, którzy z dziećmi będą mogli aktywnie spędzać wolny czas. Będzie to miejsce, szczególnie uwzględniające potrzeby dzieci z klas 1-3. Pozwoli to na swobodną zabawę wśród rówieśników. Projekt przewiduje:

• wymianę nawierzchni, usunięcie piasku i zastąpienie go profesjonalnym podłożem dedykowanym obiektom sportowym,
• ogrodzenie terenu zabezpieczy boisko przed zwierzętami,
• zakup wyposażenia boiska ( m.in. bramek, siatek, koszy, interaktywnej zabawki flyball, piłek Koosh wraz z dyskami, taśm do ćwiczeń oporowych, sprzętu do animacji takich jak chusta klanzy).
 
Rewitalizacja terenu wpłynie korzystnie na formy spędzania wolnego czasu wśród dzieci, zachęci ich do częstszego przybywania na świeżym powietrzu i wspólnej aktywnej zabawy.
 
Pobierz plakat promocyjny

Promuj ten projekt

Popierasz ten projekt? Chcesz zwiększyć szanse na jego realizacje?
Udostępnij go na swoim profilu społecznościowym!

Proszę czekać...